Byla Vám nebo někomu z Vašich blízkých diagnostikována porucha osobnosti? Potřebujete informace o této diagnóze? Zajímá Vás léčba? Máte zájem vědět proč a jak poruchy osobnosti vznikají? Ptáte se, jak se můžete Vy sami podílet na zkvalitnění svého života? Nebo máte zájem zjistit, jak pomoci svému blízkému? V tom případě přijměte pozvání na naši přednášku s následující besedou. Budeme se věnovat informacím o poruchách osobnosti, především o emočně nestabilní poruše hraničního typu. Cílem setkání je lépe porozumět poruchám osobnosti a možnost vzájemně sdílet obtížnosti, které přináší.


Program vede terapeutický tým CNS-CENTRA TŘINEC, s.r.o. Součástí programu jsou prezentace s následnými diskuzemi.


Jak se přihlásit?
Přihlásit se můžete u zdravotní sestry na telefonním čísle 558 309 537 v době mezi 9 - 13h. Počet míst je omezený.

Termín: 10. října 2023 od 15 h do 17 h.

Kde přednáška probíhá? Program se koná v CNS-CENTRU TŘINEC, s.r.o. v 2. patře v aktivizační místnosti.
Účast je bezplatná.

Jste srdečně zváni.

Za terapeutický tým

Mgr. et Mgr. Zdeňka Szkanderová
Mgr. Barbora Janovská
MUDr. Beata Gąsiorowská
Mgr. Lenka Sniegonová

POZOR! Zdůvodu velké vytíženosti ambulance prosíme klienty, aby v případě potřeby volali na ambulanci v pracovní dny v čase 7.30 - 8.30h nebo 13 - 14.30 h. Je však nutno počítat s tím, že i v těchto časech může být problém dovolat se napoprvé. Přednostně se náš tým věnuje klientům, kteří jsou v daném čase v ambulanci osobně. Děkujeme za pochopení.

 

Přijmeme do svého týmu absolventa/absolventku lékařské fakulty, který/která má zájem o obor psychiatrie. Očekáváme nadšení pro tento zajímavý obor, oplátkou nabízíme nadstandardní podmínky k práci. Více informací na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.