O nás

Poskytujeme akutní lůžkovou i ambulantní psychiatrickou péči. Jsme akreditovaným pracovištěm, které je smluvním partnerem těchto zdravotních pojišťoven: ČPZP, VZP, RBP, Vojenská zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra, Oborová zdravotní pojišťovna.

CNS CENTRUM TŘINEC s.r.o. - Privátní psychiatrická a psychosomatická klinika v Třinci. Klinika je soukromým zdravotnickým zařízením, které již od roku 2005 novým způsobem rozvíjí třineckou tradici léčby a péče o nemocné. Kapacitou 46 lůžek je klinika největším akutním psychiatrickým zařízením v moravskoslezském kraji.

Klinika se dělí na část ambulantní (viz sekce Pro klienty - ambulance), jejíž součástí jsou tři ambulance. Dvě v prostorách kliniky a jedna v Jablunkově (viz Kontakt).Druhou částí je část lůžková. Klinika má dvě oddělení. Oddělení č.1 má kapacitu 25 lůžek. Oddělení č.2 se rozděluje na trakt A ,tzv. IPP - intenzivní psychiatrická péče, kde mohou být hospitalizováni klienti vyžadující zvýšený dohled personálu. Toto oddělení má 7 lůžek a je v rámci prevence neustále monitorováno. Jelikož je pro nás prvořadé bezpečí našich klientů, je toto oddělení vybaveno kamerovým systémem, nerozbitným sanitárním zařízením, bezpečnostními skly apod. Druhá část oddělení č.2 - trakt B je oddělení pro klienty, kteří nevyžadují zvýšený dohled personálu a má kapacitu 15 lůžek. Každé oddělení má jeden nadstandardní jednolůžkový pokoj, který je za příplatek (viz. Ceník). Součástí lůžkové části je terapeutický trakt, kde je klientům k dispozici ergoterapeutická dílna a tělocvična, sloužící např.k relaxacím, skupinovým psychoterapiím apod.